Biegam Bo Lubię

Limitowana kolekcja koszulek

Running Air

dla Biegam Bo Lubię

 

Dla uczestników biegowych spotkań i sympatyków BBL przygotowaliśmy koszulki techniczne o bardzo wysokiej funkcjonalności z dedykowaną akcji grafiką:

 

 

 

KOSZULKI JUŻ DOSTĘPNE W SPRZEDAŻY!

ZOBACZ >>>

WKRÓTCE TAKŻE W WYBRANYCH PUNKTACH DETALICZNYCH.

 

 

Koszulka Running Air

 

Koszulka Running Air to idealny produkt do intensywnej aktywności, szczególnie latem, w warunkach wysokiej temperatury oraz zwiększonej wilgotności powietrza. Dwuwarstwowa budowa dzianiny pozwala na udoskonalony transport wilgoci. Warstwa wewnętrzna zapewnia błyskawiczny i bardzo skuteczny transfer nadmiaru wilgoci do warstwy zewnętrznej. Precyzyjnie modelowane strefy zawierające otwory o zróżnicowanej wielkości pozwalają na pełną skuteczność wentylacji i ulepszoną cyrkulację powietrza. Bezszwowa konstrukcja koszulki gwarantuje komfortowe dopasowanie do sylwetki. Luźniejszy krój sprawia, że koszulka jest bardzo uniwersalna, a gładka i miękka w dotyku dzianina nie ociera i nie podrażnia skóry podczas intensywnego wysiłku. Koszulka posiada także właściwości bakteriostatyczne, dzięki czemu minimalizuje rozwój drobnoustrojów odpowiedzialnych za powstawanie niepożądanych zapachów. Doskonale balansuje proces naturalnej termoregulacji i gwarantuje niezawodną przewiewność podczas treningów biegowych.

 

 

Technologia Air Balance

 

Specjalna konstrukcja koszulki Running Air reguluje przepływ powietrza i maksymalizuje przewiewność dzięki rozwiązaniom dostępnym wyłącznie w technologii Air Balance. Dzięki technologii Air Balance bezszwowy produkt został pokryty w aż 33% powierzchni specjalnymi strefami zawierającymi otwory o zróżnicowanych rozmiarach od 1 do 3 mm średnicy w zależności od wymaganego poziomu wentylacji. Strefy o zróżnicowanym stopniu przewiewności wyprofilowano wzdłuż bocznych części tułowia, na klatce piersiowej oraz na plecach w miejscach o wzmożonej potliwości oraz najbardziej narażonych na przegrzewanie. Do minimum ograniczają wzrost temperatury ciała i nadmierną ilość wilgoci na skórze.

Certyfikat ECO PASSPORT by OEKO-TEX®

 

Koszulki Running Air posiadają najwyższy standard jakości potwierdzony certyfikowanym znakiem pełnego bezpieczeństwa produktów zarówno dla konsumenta, jak i środowiska. Produkty BRUBECK zostały stworzone ze świadomością zrównoważonego oraz społecznie i ekologicznie odpowiedzialnego zastosowania substancji chemicznych. Ubarwienie koszulek BRUBECK posiada certyfikat ECO PASSPORT by OEKO-TEX®, a produkt otrzymał 1. klasę jakości w tej klasyfikacji. Gwarantuje to bezpieczeństwo nawet przy intensywnym kontakcie koszulki ze skórą o dużej wrażliwości.

 

 

Rozpoczęliśmy już drugi sezon w roli

Oficjalnego Partnera Technicznego

akcji Biegam Bo Lubię!

 

 

 

BIEGAM BO LUBIĘ TO:

 

+ otwarte dla wszystkich, szczególnie dla początkujących biegaczy treningi pod okiem profesjonalnych trenerów biegania w całej Polsce

+ już ponad 80 lokalnych zespołów biegaczy na terenie kraju

+ mnóstwo wspólnej dobrej, biegowej zabawy

+ wspaniała integracja wokół idei aktywnego stylu życia

 

PO WIĘCEJ INFORMACJI ZAPRASZAMY TUTAJ:

>>> Oficjalna strona BBL <<<

 

 

 

TRENERZY BBL ZARAŻAJĄ POZYTYWNĄ ENERGIĄ I OCHOTĄ DO DZIAŁANIA. KONIECZNIE SPRAWDŹ, GDZIE NAJBLIŻEJ SWOJEGO DOMU ZNAJDZIESZ GRUPĘ BIEGOWĄ!