COMFORT COOL

 

Niezwykła lekkość, delikatność dotyku i odświeżający komfort.

 

Dla kobiet świadomych swoich potrzeb, wymagających najwyższego komfortu i niezawodnej jakości stworzyliśmy kolekcję bielizny COMFORT COOL. 

 

 

Dyskretna i elegancka

 

Bielizna powstała w technologii bezszwowej, dzięki czemu idealne dopasowuje się do każdej kobiecej sylwetki. Przylega do kształtu ciała z właściwą sobie lekkością, a wykończenie delikatną taśmą silikonową sprawia, że bielizna nie przesuwa się i nie zmienia swojej pozycji pod ubraniem. Dzięki temu  bielizna nie jest kłopotliwie widoczna nawet pod obcisłym strojem i pozwala zachować elegancki wygląd podczas codziennych aktywności.   

Wyjątkowy komfort noszenia zapewnia najnowsza technologia BRUBECK Soft Touch® zabezpieczająca skórę przed kontaktem z elastanem całkowicie eliminując efekt syntetycznego dotyku bielizny ze skórą. Dwuwarstwowa konstrukcja dzianiny gwarantuje doskonały transfer wilgoci na zewnątrz - odprowadzenie jej nadmiaru pozwala poczuć się naturalnie i świeżo.  Najważniejsze zalety bielizny COMFORT COOL powstały dzięki zastosowaniu najwyższej jakości przędz z mikrowłóknami funkcyjnymi, które nadają produktom wyjątkowe cechy chłodzące i antybakteryjne.

 

Warstwa wewnętrzna:

Wysoka funkcjonalność i zalety higieniczne przędzy NILIT BODYFRESH:

Wysoce sprężysta, elastyczna przędza o właściwościach antybakteryjnych. NILIT BODYFRESH zapobiega rozwojowi bakterii powodujących zwiększoną świeżość zapachu w organizmie. Dodatek antybakteryjny o wyjątkowej odporności zachowuje właściwości przeciwdrobnoustrojowe przez co najmniej 50 prań. Dzięki temu, że dodatek antybakteryjny jest permanentnie osadzony w mikrowłóknie (nie dodawany do gotowego produktu), przędza zachowuje swoje właściwości przeciwbakteryjne nawet po wielokrotnym praniu. Zawartość przędzy NILIT BODYFRESH ogranicza wzrost bakterii, które mają kontakt z odzieżą i powodują niepożądany zapach ciała oraz towarzyszący mu dyskomfort. Przędza przeciwdziała drobnoustrojom zwiększając komfort, pewność siebie, poczucie czystości i odświeżenia przez cały czas użytkowania bielizny. Mikrowłókna zapewniają także gładkość i miękkość dotyku dzianiny ze skórą. Dzięki zastosowaniu skutecznej w działaniu antybakteryjnym na całej powierzchni produktu przędzy NILIT BODYFRESH, bawełniany klin w konstrukcji bielizny COMFORT COOL został zlikwidowany. Przekłada się to również na wygodę użytkowania, komfort dopasowania produktu do ciała i estetyczny wygląd bielizny.  

 

 

Warstwa zewnętrzna:

Innowacyjne właściwości chłodzące przędzy NILIT BREEZE:

Przędza NILIT BREEZE zawiera unikalny polimer z nieorganicznymi mikrocząstkami, który zwiększa powierzchnię przędzy i formuje kanaliki chłodzące. Nadaje powstałym z niej produktom maksymalną oddychalność, właściwą wentylację oraz łagodne i przyjemne uczucie chłodu na skórze.

Efekt chłodzenia pomaga utrzymać komfortową temperaturę ciała podczas lub po zakończeniu wysiłku fizycznego oraz podczas upałów. Skuteczne chłodzenie (badania laboratoryjne potwierdziły zmniejszenie temperatury na ciele przy dzianinie powstałej z NILIT Breeze o prawie 1 st. C) ułatwia optymalną wydajność fizyczną co wraz z efektywną wentylacją wydajnie wspomaga termoregulację organizmu.

 

 

Wyjątkowe właściwości użytkowe bielizny COMFORT COOL:

Przy tym jak lekka i cienka jest bielizna COMFORT COOL gwarantuje również niespotykaną trwałość. Zastosowanie silikonowych taśm przy wykończeniu produktów wraz z najnowszą technologią BRUBECK Soft Touch® zapewnia utrzymanie pierwotnych parametrów produktów i ich powrót do właściwego rozmiaru dopasowanego do indywidualnej sylwetki nawet po długotrwałym użytkowaniu i wielokrotnym praniu bielizny. 

 

PROMOCJA COMFORT COOL - Podaruj wyjątkowy prezent 

 

 

 

REGULAMIN PROMOCJI  >>>

 

 

Sklepy partnerów BRUBECK, w których znajdą Państwo pełną kolekcję COMFORT COOL w promocyjnych cenach: 

 

+ „ANNA”  Bielizna Damska Rajstopy, ul. Świętokrzyska 20, Warszawa

+ “Dam-Mar” Zefiryna Mazurewicz, ul. Libelta 1, Poznań

+ DH “RESLER”, ul. Młyńska 7-9, Chojnice

+ “BIKINI” Mariola Dębska, ul. T. Kościuszki 1, Pruszków

+ “MIX” Ewa Mikołajczuk, ul. Stefana Okrzei 4G, Żyrardów

www.intymna.pl

www.bielizna9.com

+ Butik Kaja, ul. Kraszewskiego 1, Krynica Zdrój

+ Migotka, ul. Lwowska 1, Przeworsk

+ Elisabeth, ul. Polna 14, Kalisz

+ Marex-Bis, ul. 5 stycznia 23a/2, Wolsztyn

+ Butik Anna, CH Europa II, ul. Nawojowska 1, Nowy Sącz

+ Broos, Rokiecińska 121/3, Andrespol, www.e-broos.pl

+ Hebe, Galeria Korej Wernera 10 box 25 i Galeria Staroopatowska 20 lok A29, Radom