Jak się ubrać? Bielizna codzienna

 

COMFORT WOOL

Szlachetna wełniana bielizna na każdy dzień roku

 

 

Bielizna wełniana, która powstała z najlepszego gatunku wełny merynosów australijskich posiada wiele zalet sprawiających, że jej codzienne użytkowanie to czysta przyjemność. Produkty z linii COMFORT WOOL zapewniają komfort dotyku, a miękka i delikatna wełna merino nie podrażnia i nie uczula. Posiada też wyjątkowe właściwości użytkowe - świetne dopasowanie do sylwetki, bezuciskowe ściągacze, brak dodatkowych wszywanych elementów (jak metka) dzięki technologii bezszwowej, nie wypycha się i nie rozciąga.

Bardzo efektywna w skutecznym transporcie wilgoci dzięki dwuwarstwowej konstrukcji dzianiny, gwarantuje ochronę przed wychłodzeniem i przegrzaniem. Dodatkowo właściwości higieniczne bielizny ograniczają  powstawanie niepożądanych zapachów i pozwalają na znacznie dłuższe utrzymywanie świeżości.

Wełna merino w komfortowym wydaniu codziennym dla kobiet to koszulka z krótkim rękawem, z długim rękawem, wygodny top bez rękawów oraz dwa rodzaje bielizny intymnej: biodrówki i bokserki. Ich całoroczna przydatność to najlepszy argument, który z łatwością przekona do wełnianej bielizny zarówno szukających odpoczynku domatorów, jak i oczekujących pełnej wygody w miejscu pracy lub podczas codziennych zajęć nie wymagających znacznego wysiłku fizycznego.

 

 

FUSION

Stylowa codzienna bielizna dla aktywnych

 

 

 

COMFORT COTTON

Komfortowa podstawa ubioru na codzień