System klasyfikacji wysiłkowej

Odzież termoaktywna BRUBECK ma za zadanie skutecznie wspierać naturalne, biologiczne procesy termoregulacji organizmu, odpowiadające za utrzymanie komfortu cieplnego naszego ciała.

Od reakcji organizmu na wysiłek, jakiemu go poddajesz, oraz od warunków zewnętrznych (temperatury, wilgotności, wiatru) zależy jaka ochrona i wsparcie są Ci potrzebne.

Dlatego właśnie stworzyliśmy

System Klasyfikacji Wysiłkowej

Nasz system pomaga dobrać odzież BRUBECK odpowiednio do Twojego wysiłku i warunków atmosferycznych.

BRAK AKTYWNOŚCI / NISKA AKTYWNOŚĆ sen, relaks | indoor

BRAK AKTYWNOŚCI / NISKA AKTYWNOŚĆ

Wyjątkowy komfort snu. Bardzo delikatna, miękka dzianina termoaktywna, o właściwościach bakteriostatycznych i antyalergicznych. Skutecznie odprowadza naturalną wilgoć powstającą podczas snu.

Wykorzystane w kolekcjach:
COMFORT COTTON, COMFORT WOOL

CODZIENNA AKTYWNOŚĆ odpoczynek, praca biurowa | indoor

CODZIENNA AKTYWNOŚĆ

Komfort podczas odpoczynku i w pracy w normalnych i trudniejszych warunkach – wahania temperatury, stres – większa potliwość. Odzież bezszwowa, wykonana z bardzo cienkiej i delikatnej tkaniny z dodatkiem bawełny lub szlachetnej wełny Merino Wool.

Wykorzystane w kolekcjach:
COMFORT COTTON, COMFORT WOOL

UMIARKOWANY WYSIŁEK rekreacja, sport amatorski, praca biurowa, lekka praca fizyczna | indoor/outdoor

UMIARKOWANY WYSIŁEK

Komfort cieplny i wygoda podczas umiarkowanego wysiłku fizycznego. Zaawansowana technologicznie, dwuwarstwowa, oddychająca bielizna i odzież termoaktywna z przędz syntetycznych lub naturalnych. Jest uniwersalna i całoroczna.

Wykorzystane w kolekcjach:
ACTIVE WOOL, FUSION

ZNACZNY WYSIŁEK sport, praca fizyczna | outdoor

ZNACZNY WYSIŁEK

Najwyższej klasy przędze, z dodatkami zaawansowanych technologicznie mikrowłókien. Ergonomiczny krój i specjalistyczne rozwiązania zapewniają ochronę, komfort i idealną termoregulację przy intensywnym sportowym wysiłku.

Wykorzystane w kolekcjach:
ATHLETIC, FITNESS, BICYCLE, MOTORCYCLE, PRESTIGE, DRY, THERMO, EXTREME WOOL, ACCESSORIES

WYSIŁEK EKSTREMALNY praca w skrajnych warunkach, sport wyczynowy | outdoor

WYSIŁEK EKSTREMALNY

Zawansowane technologie zapewniające najwyższą ochronę i komfort termiczny w skrajnie trudnych warunkach. Odzież ochronna idealna do ciężkiej i niebezpiecznej pracy fizycznej (straż pożarna, hutnictwo), oraz do sportu wyczynowego i ekstremalnego. Jest antyelektrostatyczna i trudnopalna.

Wykorzystane w kolekcjach:
PROTECT THERMO, PROTECT FR/AS