Wydarzenia

BRUBECK dba też o promocję zdrowego trybu życia oraz ciekawych inicjatyw sportowych. Podejmujemy działania sponsorskie i z dużym zaangażowaniem jesteśmy partnerami ogólnopolskich sportowych imprez masowych. Angażujemy się również w akcje społeczne i charytatywne.

BRUBECK Sponsorem 43. Zimowego Biegu Piastów!

BRUBECK zostanie po raz kolejny Sponsorem fantastycznej imprezy narciarskiej - 43. Zimowego Biegu Piastów! W roku 2019 odbędzie się ona od 1 do 3 marca. W programie znajdziemy najbardziej znane biegi należące do cyklu zawodów narciarskich Worldloppet, a także biegi nocne, rodzinne czy zawody dla dzieci. Oprócz wspaniałych wydarzeń sportowych możemy spodziewać się szeregu atrakcji dla odwiedzających. Serdecznie zapraszamy w piękne zakątki Gór Izerskich, aby znów przeżyć wspaniałe chwile z Biegiem Piastów.  

BRUBECK Sponsorem Dolnośląskiego Festiwalu Biegów Górskich w Lądku Zdroju

Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich już za dwa tygodnie!

Od 10 km Trojaka do legendarnego Biegu 7 Szczytów - już za chwilę rusza najlepszy festiwal biegów górskich w Polsce! Czekają na Was solidne przewyższenia, wspaniałe widoki na szlakach i wielkie wyzwania biegowe!

W tegorocznej edycji będziemy partnerować DFBG w Lądku-Zdroju w roli Sponsora.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach, do kibicowania oraz zwiedzania terenów festiwalowych, gdzie pojawimy się ze stoiskiem marki.

DFBG, Lądek-Zdrój, 19-22 lipca - czekamy na start!

Więcej informacji na stronach organizatora DFBG:

>>> Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich - Facebook

>>> dfbg.pl

 

 

BRUBECK Partnerem Technicznym 56. Biegu Westerplatte. Koszulki już dostepne!

Marka BRUBECK jest Partnerem Technicznym Biegu Westerplatte. Na 56.edycję biegu przygotowaliśmy limitowaną edycję koszulki startowej o wysokiej jakości technicznej. Gdański bieg odbędzie się 23. września 2018 i jak co roku będzie wiódł zawodników ulicami portowego miasta spod pomnika Obrońców Wybrzeża aż do mety w okolicach Europejskiego Centrum Solidarności. Zapraszamy wszystkich fanów ulicznego biegania do Gdańska na wspaniałą trasę i wyjątkową okoliczność podczas roku obchodów 100-lecia niepodległości! 

Koszulki techniczne z okolicznościowym wzorem można zamawiać do 31.  sieprnia podczas zapisów na start biegu.

Więcej informacji i zapisy:

>>> 56. BIEG WESTERPLATTE - KOSZULKA BRUBECK <<<

Więcej informacji o wydarzeniu na stronach Organizatora:

>>> BIEG WESTERPLATTE

>>> GDAŃSKI OŚRODEK SPORTU na Facebooku

 

 

BRUBECK Partnerem Technicznym Triathlon Gdańsk 2018

Triathlon Gdańsk już 14 i 15. lipca!

Zapraszamy na intensywne emocje, dużą dawkę energii i wspaniałe sportowe współzawodnictwo podczas Triathlonu Gdańsk 2018!

Jako Partner Techniczny zawodów przygotowaliśmy koszulki techniczne - limitowaną edycję koszulek 3D PRO z wzorem i w kolorystyce dedykowanej Triathlonowi oraz Organizatorowi wydarzenia - Gdańskiemu Ośrodkowi Sportu!

Zapraszamy do Gdańska!

BRUBECK Iron Run na Festiwalu Biegowym 2018!

Marka została Sponsorem Tytularnym najtrudniejszego biegu etapowego w kraju! Mamy przyjemność zaprosić na tegoroczną edycję najtrudniejszej i najbardziej prestiżowej konkurencji Festiwalu Biegowego w Krynicy - BRUBECK IRON RUN! Wymagający dosłownie żelaznej kondycji i wytrzymałości bieg etapowy składa się z wielu zróżnicowanych dystansów w tym ultramaratonu i maratonu! Rok temu zwyciężała w nim Patrycja Bereznowska, czy tym razem także podtrzyma zwycięską passę?

Zapraszamy do zapisów na BRUBECK IRON RUN oraz na inne konkurencje podczas Festiwalu Biegowego, który odbędzie się w dniach 7-9.09.2018!

Więcej informacji o biegu:

BRUBECK Iron Run - Festiwal Biegowy 2018

BRUBECK OFICJALNYM PARTNEREM cyklu Bike Maraton

W sezonie 2018 BRUBECK został Oficjalnym Partnerem cyklu największych rowerowych imprez w Polsce - Bike Maratonu. Podczas aż 11 startów uczestnicy spotkają się z bardzo dobrą organizacją, interesującymi przełajowymi trasami o zróżnicowanym profilu na trzech dystansach podczas każdego maratonu oraz spędzą czas w doskonałej piknikowej i rodzinnej atmosferze. Zapraszamy na kolejne edycje Bike Maratonu, który odwiedzi między innymi Szklarską Porębę, Wisłę, Jelenią Górę czy Wałbrzych, a zakończy rywalizację w Sobótce w połowie października. Warto postarać się o kolekcję jak największej liczby startów bo oprócz przyjemności i satysfakcji ukończenia trudnych zawodów, na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

Szczegóły, zapisy i informacje dotyczące zawodów:

Bike Maraton

BRUBECK Sponsorem Getaway Festival

Marka BRUBECK została jednym ze Sponsorów festiwalu Getaway Outdoor Festival, który odbędzie się w dniach 18-20.05.2018 w Poznaniu. Wydarzenie ma bardzo bogaty program spotkań z gwiazdami i mentorami polskiego środowiska outdoorowego, w tym roku szczególnie skierowanym do pasjonatów gór wysokich. Wśród gości znajdziemy między innymi Partnerów i Ambasadorów BRUBECK: prezesa Polskiego Związku Alpinizmu Piotra Pustelnika, kierownika Narodowej Zimowej Wyprawy na K2 2017/2018 Krzysztofa Wielickiego czy wspinacza Marcina "Yetiego" Tomaszewskiego. Polecamy także warsztaty outdoorowych dyscyplin od kajaków po wspinaczkę i ekplorację jaskiń oraz aktywności dla dzieci, jak również projekcje najciekawszych filmów o tematyce podróżniczej.

Informacje o programie i biletach na stronie Organizatora:

Getaway Outdoor Festival

BRUBECK - Partner Techniczny 4. Gdańsk Maratonu

BRUBECK kolejny raz ma przyjemność być Partnerem Technicznym podczas tegorocznej edycji trójmiejskiej imprezy, jednego z największych biegów miejskich w kraju. Wraz z Organizatorem maratonu Gdańskim Ośrodkiem Sportu pragniemy serdecznie zaprosić do odwiedzin portowego miasta już 15. kwietnia! Czy ubiegłoroczny zwycięzca i Ambasador marki Rafał Czarnecki powalczy o równie dobry rezultat jak przed rokiem? A może maratoński Mistrz Polski Masters Bartosz Mazerski sprawi miłą niespodziankę? Oprócz emocji sportowych zapraszamy także na spotkanie z mistrzynią długich i ultradługich dystansów - Patrycja Bereznowska opowie więcej o tajemnicach swojego biegowego warsztatu!
 

BRUBECK Sponsorem 42. Zimowego Biegu Piastów!

Z dumą ogłaszamy, że kolejny rok z rzędu BRUBECK jest Sponsorem wspaniałej imprezy narciarskiej - 42. Zimowego Biegu Piastów! Polana Jakuszycka będzie tętnić sportowym życiem od 24. lutego do 4. marca. W programie poza prestiżowymi konkurencjami należącymi do cyklu biegów narciarskich Worldloppet, znajdą się także biegi nocne, rodzinne i zawody dla dzieci, a wszystkim zmaganiom sportowym będą towarzyszyć jak zawsze dodatkowe atrakcje. Gorąco zachęcamy do wizyty w pięknym zakątku Gór Izerskich i udziału w tym międzynarodowym święcie narciarstwa biegowego!

 

BRUBECK Partnerem Technicznym 3. RST Półmaratonu Świdnickiego

Już 4.11 zapraszamy na rynek w Świdnicy, gdzie o godz. 11.00 startuje RST Półmaraton Świdnicki! Jedna z dynamicznie rozwijających się imprez biegowych na Dolnym Śląsku przywita Was typowo miejską trasą biegu i gorącą sportową atmosferą. 3. edycja wydarzenia to również towarzyszące pełnemu dystansowi Dzika piątka i bieg dla dzieciaków. Koniec sezonu w biegach ulicznych coraz bliżej, tym bardziej warto odwiedzić świdnickie zawody przed zimową przerwą. Zapraszamy do kibicowania, a biegaczom życzymy udanej zabawy!

BRUBECK Sponsorem Rowerowego Biegu Piastów 2017

Już jutro 30.09 o godz.10.00 na Polanie Jakuszyckiej startuje kolejna edycja z tegorocznego cyklu Biegu Piastów, którego jesteśmy Sponsorem. Tym razem na dystansach od Mini (19km) do Giga (58km) zmierzą się rowerzyści! Zwycięzcy Rowerowego Biegu Piastów otrzymają między innymi nagrody z najnowszej kolekcji BICYCLE. Jeśli planujecie weekend w Karkonoszach, zapraszamy do Jakuszyc! A potem.... widzimy się na kolejnym, zimowym 42. Biegu Piastów!

BRUBECK Głównym Sponsorem Festiwalu Górskiego w Lądku-Zdroju

Serdecznie zapraszamy na Festiwal Górski im. Andrzeja Zawady, który odbędzie się w dniach 21-24.09.2017 w Lądku-Zdroju! Znakomici goście i interesujące filmy oraz wspaniała atmosfera dla wszystkich, którzy kochają góry! Spotkajcie Ambasadorów BRUBECK (m. in. RunDog Michał Kiełbasiński, Monika Witkowska, Marcin "Yeti" Tomaszewski), zobaczcie wystawę fotograficzną projektu BRUBECK World, pobiegnijcie w BRUBECK K2 RUN! Posiadacze karnetów otrzymają dodatkowo suweniry w postaci czapek i kominów dedykowanych Festiwalowi Górskiemu! Gorąco polecamy długi weekend w Lądku-Zdroju!

BRUBECK Sponsorem Ultrajanosika

Z przyjemnością ogłaszamy początek współpracy z cyklem Ultrajanosik, jednym z najlepszych i najciekawszych festiwali biegów górskich i ultramaratońskich w Polsce! Wysoki stopień trudności tras ściąga do Niedzicy ambitnych zawodników, którzy zmierzą się na dystansach od 10 km do... 100 kilometrowej Legendy! Jako Sponsor zapraszamy na najlepsze górskie widoki i intensywne sportowe emocje! Ultrajanosik potrwa do 3. września, warto poczuć jego atmosferę na własnej skórze, przed kolejną zimową edycją!

BRUBECK Oficjalnym Partnerem Technicznym Triathlon Gdańsk 2017

W niedzielę 16. lipca o 9.00 startuje jedna z najważniejszych triathlonowych imprez w kraju - Triathlon Gdańsk 2017! Zawody odbywają się na olimpijskim dystansie, który rozpoczyna 1,5 km pływania, potem zawodnicy przesiadają się na rower i pokonują 40 km, by na koniec osiągnąć metę po 10 km biegu. Serdecznie zapraszamy do Gdańska - start z okolic molo na plaży w Brzeźnie. W tym roku w roli Partnera Technicznego przygotowaliśmy dedykowane imprezie koszulki 3DPRO! Płyńcie, jedźcie, biegnijcie po najmocniejsze wyniki! Trzymamy kciuki!

BRUBECK Sponsorem Letniego Biegu Piastów 2017

W weekend 26-27 września rusza Letni Bieg Piastów! W Jakuszycach czeka na Was świetna atmosfera i biegowe wyzwania w otoczeniu pięknych górskich krajobrazów! Poza konkurencjami biegowymi także wiele towarzyszących wydarzeniu atrakcji, między innymi cykl paneli dyskusyjnych, koncerty, animacje i gry dla dzieci. Będziecie mogli spotkać między innymi Patrycję Bereznowską, Ambasadorkę marki i mistrzynię świata w biegu 24H. W strefie Expo będzie można przymierzyć i kupić odzież termoaktywną naszej marki z profesjonalną pomocą i radą. Jako Oficjalny Sponsor całorocznego cyklu Biegu  Piastów serdecznie zapraszamy na Polanę Jakuszycką!

BRUBECK PARTNEREM TECHNICZNYM POLSKIEGO ZWIĄZKU ALPINIZMU PODCZAS WORLD GAMES 2017

Z satysfakcją informujemy o rozpoczęciu współpracy z Polskim Związkiem Alpinizmu, którego członkowie reprezentujący Polskę podczas światowych igrzysk dyscyplin nieolimpijskich THE WORLD GAMES 2017 we Wrocławiu wystąpią w koszulkach BRUBECK. Będziemy Oficjalnym Partnerem Technicznym PZA w sezonie 2017/2018! W koszulkach, bluzach oraz bieliźnie termoaktywnej BRUBECK będą występować nie tylko wspinacze sportowi z Mistrzem Europy Marcinem Dzieńskim na czele, ale także alpiniści oraz wspinacze outdoorowi, m. in. Olga Kosek oraz Marcin "Yeti Tomaszewski, a także kadry juniorskie. Zapraszamy do śledzenia sportowych osiągnięć i planowanych wypraw pod znakiem Polskiego Związku Alpinizmu przez cały najbliższy rok!

BRUBECK Partnerem Technicznym 41. Biegu Piastów

Marka Brubeck została Partnerem Technicznym kolejnej wspaniałej imprezy sportowej, 41. Biegu Piastów! Najstarszy i największy masowy bieg narciarski w naszej części Europy zaliczany jest do prestiżowej serii Worldloppet. Szeroki wybór konkurencji, wśród których znajdują się biegi rodzinne, biegi dla dzieci, starty nocne i długie dystanse dla zaawansowanych narciarzy, sprawia, że każdy miłośnik białego szaleństwa znajdzie w Jakuszycach coś dla siebie. Zapraszamy do śledzenia wydarzeń związanych z tegoroczną edycją Biegu Piastów oraz zachęcamy do udziału w tym wielkim, narciarskim święcie, które odbędzie się w dniach 25.02-05.03.2017! W tym roku będziemy towarzyszyć także Letniemu Biegowi Piastów oraz Rowerowemu Biegowi Piastów.

BRUBECK Oficjalnym Partnerem Technicznym Gdańsk Maratonu 2017

W niedzielę 9. kwietnia o godz. 9.00 rusza jedna z największych imprez dla Was w naszym kraju - 3. Gdańsk Maraton! Zajrzyjcie na profil Organizatora - Gdański Ośrodek Sportu jeśli chcecie być na bieżąco z wydarzeniem. Start i meta znajdują się w hali AmberExpo, gdzie znajdziecie także nasze stoisko, na którym możecie uzupełnić swoją biegową garderobę. Jako Oficjalny Partner Techniczny maratonu zapraszamy do Gdańska - zawodnicy i kibice dzięki trasie biegu zwiedzą najatrakcyjniejsze zakątki portowego miasta i doświadczą niezapomnianych chwil w ogromnym gronie pasjonatów biegania! Życzymy udanej niedzieli nad morzem!

BRUBECK Sponsorem Biegu Ulicą Piotrkowską 2017

27.05 o 19.00 w Łodzi odbywa się kolejny Bieg Ulicą Piotrkowską! 10 km trasa prowadzi wzdłuż jednej z najsłynniejszych polskich ulic nie omijając przy tym najbardziej charakterystycznych łódzkich atrakcji, a start i meta znajdują się w samym centrum Parku Staromiejskiego. Serdecznie zapraszamy do udziału w jednym z największych ulicznych biegów w kraju, nie tylko uczestników, ale i wszystkich kibiców biegania! Widzimy się na Starym Rynku!

BRUBECK Oficjalnym Partnerem Festiwalu Biegów w Krynicy 2017

Zapraszamy na tegoroczny Festiwal Biegowy, którego zostaliśmy Oficjalnym Partnerem! Od 8. do 10. września w Krynicy-Zdroju będziecie mogli wystartować w wielu zróżnicowanych konkurencjach największej imprezy biegowej w Polsce! Na pewno znajdziecie wśród nich coś dla siebie - w ciągu 3 dni odbędzie się aż 30 startów na dystansach do 100 km. Spotkacie tam także naszych Ambasadorów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem biegowym. Do 31. maja organizatorzy oferują niższe opłaty startowe na wszystkie biegi - warto skorzystać i dołączyć do blisko 6,5 tys. osób które już zapisały się na start.