Kontakt

Kontakt

BIURO OBSŁUGI KLIENTA:
BRUBECK Global Trading Sp. z o.o.
Ks. Skorupki 5 00-546 Warszawa

KRS: 0000569935
NIP: 7010499861
REGON: 362211802

Prosimy o kontakt
od poniedziałku do piątku
W godzinach:
8:00-16:00 Adres do Korespondencji: Opiesin 60c 98-220 Zduńska Wola

Formularz

Księgowa

Karolina Kucharska
43 824 78 36
k.kucharska@brubeck.pl

Dyrektor Zarządzający

Dominik Kosuń
43 824 44 09
d.kosun@brubeck.pl

Dyrektor Handlowy

Arkadiusz Żuberek
606 212 673
a.zuberek@brubeck.pl

Przedstawiciel handlowy - linia ACTIVE

Jarosław Buczyński
792 441 910
j.buczynski@brubeck.pl

Przedstawiciel handlowy - linia COMFORT

Przemysław Pajor
883 732 277
p.pajor@brubeck.pl

Przedstawiciel Handlowy - Linia COMFORT

Piotr Ośródek
535 808 130
p.osrodek@brubeck.pl

Przedstawiciel handlowy - linia PROTECT

Daniel Banaś
604 643 977
d.banas@brubeck.pl

Przedstawiciel handlowy - linia ACTIVE

Karol Szewczyk
881 387 393
k.szewczyk@brubeck.pl

Kierownik Działu Marketingu

Jakub Młynarczyk
43 824 44 05
j.mlynarczyk@brubeck.pl

KOORDYNATOR ROZWOJU PRODUKTU

Artur Boruch
43 824 44 05
a.boruch@brubeck.pl

Kierownik Biura Obsługi Klienta

Małgorzata Rybkiewicz
43 824 44 00
43 824 44 04
660 453 500
m.rybkiewicz@brubeck.pl

Pracownik Biura Obsługi Klienta

Marta Kaczmarkiewicz
43 824 44 00
43 824 44 04
m.kaczmarkiewicz@brubeck.pl

Specjalista ds. rozliczeń

Marta Staniucha
43 824 44 02
m.staniucha@brubeck.pl

Doradca Klienta – sklep internetowy

Marta Perka
43 824 44 03
sklep@brubeck.pl