KONTAKT

 

BIURO OBSŁUGI KLIENTA ORAZ ROZPATRYWANIA ZWROTÓW I REKLAMACJI :
BRUBECK GLOBAL TRADING SP. Z O.O.
OPIESIN 60 D , 98-220 ZDUŃSKA WOLA

KRS: 0000569935
NIP: 7010499861
REGON: 362211802

PROSIMY O KONTAKT
OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU
8:00-16:00

ADRES DO KORESPONDENCJI: OPIESIN 60 D 98-220 ZDUŃSKA WOLA

SIEDZIBA SPÓŁKI:
BRUBECK GLOBAL TRADING SP. Z O.O., UL. CHMIELNA 73, 00-801 WARSZAWA

FORMULARZ

    SPRAWDŹ STATUS ZAMÓWIENIA

    Sylwia Szczepańska
    43 824 44 03
    sklep@brubeck.pl

    PORADŹ SIĘ SPECJALISTY W WYBORZE PRODUKTÓW

    Kamil Tust
    43 656 96 00
    k.tust@brubeck.pl

    DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY

    Dominik Kosuń
    d.kosun@brubeck.pl

    KIEROWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTA

    Małgorzata Rybkiewicz
    43 824 44 00
    43 824 44 04
    660 453 500
    m.rybkiewicz@brubeck.pl

    PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTA

    Magdalena Żłobińska
    43 824 44 00
    43 824 44 04
    m.zlobinska@brubeck.pl

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – LINIA ACTIVE

    Jarosław Buczyński
    792 441 910
    j.buczynski@brubeck.pl

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – LINIA ACTIVE

    Karol Szewczyk
    881 387 393
    k.szewczyk@brubeck.pl

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – LINIA COMFORT

    Piotr Ośródek
    535 808 130
    p.osrodek@brubeck.pl

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – LINIA COMFORT

    Przemysław Pajor
    883 732 277
    p.pajor@brubeck.pl

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – LINIA PROTECT

    Przemysław Pajor
    883 732 277
    p.pajor@brubeck.pl

    Księgowa

    Karolina Kucharska
    43 824 78 36
    k.kucharska@brubeck.pl

    Specjalista ds. rozliczeń i windykacji

    Sylwia Świniarska
    43 824 44 02
    rozliczenia@brubeck.pl

    KIEROWNIK DZIAŁU MARKETINGU

    Weronika Ośródek
    w.osrodek@brubeck.pl

    SPECJALISTA DS.MARKETINGU

    Maciej Wolak
    43 824 44 05
    m.wolak@brubeck.pl

    SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ

    Sylwia Szczepańska
    43 824 44 03
    sklep@brubeck.pl

    SPECJALISTA DS. SOCIAL MEDIA

    Kamila Stachowiak
    k.stachowiak@brubeck.pl

    ASYSTENTKA DS.MARKETINGU

    Adrianna Kaczmarek
    43 824 44 03
    a.kaczmarek@brubeck.pl

    ASYSTENT DS.MARKETINGU

    Kamil Tust
    43 656 96 00
    k.tust@brubeck.pl

    ASYSTENT DS.MARKETINGU

    Adam Kliciński
    43 824 44 05
    a.klicinski@brubeck.pl

    SPECJALISTA DS.EKSPORTU

    Michał Rychlewski
    43 824 44 08
    m.rychlewski@brubeck.pl