Longsleevy damskie sportowe

Wyświetlanie 1–16 z 17 wyników

Zgadzacie się z opinią, że popularne longsleevy są szczególnie intrygującą częścią garderoby, z której można wyczarować wiele ciekawych kompozycji stylizacyjnych? Chyba nie ma co do tego wątpliwości. A jeśli jeszcze do tego byłyby termoaktywne i pozwalały utrzymywać suchą skórę nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach termicznych? Takie są nasze longsleevy termoaktywne damskie!

Longsleeve przeznaczony do sportu, z zachowanym doskonałym designem!

Wystarczy zajrzeć w głąb tej kategorii, by przekonać się, że nasza oferta longsleevów termoaktywnych damskich (i męskich zresztą też) jest bardzo szeroka, ale wszystkie modele łączy jedno – wyjątkowy design! Choć jest on stricte sportowy, może także cieszyć oko ulubieńców bardziej casualowych stylizacji.

Longsleeve damski z wełny merino posiada idealne właściwości do uprawiania sportu!

Co się zaś tyczy funkcjonalności, nasze longsleevy termoaktywne damskie stworzone zostały z niezwykłego surowca – wełny owiec merynosów. Te żyjące w Australii zwierzęta muszą w ciągu roku mierzyć się ze skrajnymi temperaturami, więc ich wełna wykształciła wyjątkowe właściwości – latem chroni przed przegrzaniem, a zimą przed wyziębieniem. Z tego powodu nasza odzież termoaktywna nie ma sobie równych, jeśli chodzi o zastosowanie sportowe czy trekkingowe.

Zobacz również: Majtki i bokserki damskie sportowe | Staniki damskie sportowe | Bezrękawniki damskie sportowe | T-shirty damskie sportowe | Bluzy damskie sportowe | Spodnie i legginsy damskie sportowe | Buty minimalistyczne damskie