Ambasadorzy

PRODUKTY MARKI BRUBECK SĄ SZEROKO DOCENIANE TAKŻE W ŚWIECIE SPORTU PROFESJONALNEGO. JESTEŚMY DUMNI, ŻE MOŻEMY BYĆ CZĘŚCIĄ ŻYCIA NIEZWYKŁYCH SPORTOWYCH INDYWIDUALNOŚCI – ICH CIĘŻKICH TRENINGÓW, CODZIENNYCH POTKNIĘĆ I WIELKICH WYGRANYCH. NASZA DRUŻYNA TO INTERDYSCYPLINARNY ZESPÓŁ PROFESJONALISTÓW, W KTÓRYM KAŻDY JEST EKSPERTEM W SWOJEJ DZIEDZINIE. ICH WIEDZA, KOMPETENCJE, DOŚWIADCZENIE ORAZ ZAUFANIE DO MARKI BRUBECK SĄ NAJLEPSZYMI GWARANTAMI JAKOŚCI NASZEJ ODZIEŻY.

BRUBECK od 2020 roku jest Oficjalnym Partnerem Technicznym Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. GOPR działa nieprzerwanie od 1952 roku niosąc pomoc na terenach o charakterze górskim: w skałach, jaskiniach górskich, rzekach oraz innych trudno dostępnych miejscach, ludziom – których zdrowie lub życie jest zagrożone. Ratownicy GOPR często zmagają się z 4ekstremalnymi warunkami atmosferycznymi ratując ludzkie życie i zdrowie, dlatego potrzebują najlepszej ochrony podczas akcji i wypraw ratunkowych. Nasza bielizna termoaktywna i z wełny merino jest gwarantem właściwego zabezpieczenia organizmu w każdych warunkach.

BRUBECK jest Oficjalnym Partnerem Technicznym Polskiego Związku Alpinizmu. PZA powstał w 1974 roku i jest federacją klubów i sekcji zrzeszających taterników, grotołazów, narciarzy wysokogórskich i zawodników wspinaczki sportowej. Na forum międzynarodowym polska organizacja wysokogórska jest znana już od roku 1932 jako członek założyciel Union Internationale des Associations d’Alpinisme (UIAA), oraz jako członek Union Internationale de Speleologie (UIS). PZA koordynuje działalność sportową i szkoleniową, organizuje wyprawy narodowe, nadaje uprawnienia instruktorskie, zajmuje się ochroną przyrody oraz profilaktyką wypadkową.

PIOTR PUSTELNIK

Doktor inżynierii chemicznej, alpinista i himalaista. Twórca projektu „Trzy Korony”. Jako trzeci z polskich himalaistów i dwudziesty na świecie zdobył wszystkie 14 szczytów liczących powyżej 8000 m n.p.m. ten wielki sukces zakończył wejściem na Annapurnę. Za ten niesamowity wyczyn w 2011 roku został wyróżniony nagrodą „Super Kolosa 2010”. Jest również laureatem nagrody Explorera, która przyznawana jest wybitnym jednostkom w dziedzinie eksploracji. W maju 2016 roku został prezesem Polskiego Związku Alpinizmu.

ARTUR MIŚKIEWICZ

Zawodnik uprawiający kolarstwo górskie, wielokrotnie reprezentujący Polskę na arenie międzynarodowej, zdobywca 5 złotych medali Mistrzostw Polski, a także zwycięstwa w wielu prestiżowych zjazdach! Wspaniałe przygotowanie atletyczne pomaga mu na znoszenie trudów najbardziej wyboistych tras zjazdowych bez nadludzkiego wysiłku, którego wymagają starty przez cały długi sezon. Popularny Arczi słynie z techniki, niepowtarzalnego stylu i niewiarygodnie stabilnej formy. Odzież termoaktywna BRUBECK towarzyszy mu w mistrzowskiej drodze od wielu lat.

JOANNA MILLER

Zawodniczka biorąca udział w wyścigach motocross. Jej siła charakteru i wytrwałość doprowadziły ją do wielu sukcesów. Na arenie ogólnopolskiej nie ma sobie równych zyskując przydomek „ Królowej Toru”. Reprezentuję kraj podczas największych zawodów na świecie. Została pierwszą Polką, która wystartowała w Mistrzostwach Świata w tej dziedzinie. Bez kompleksów rywalizuje z mężczyznami zbierając cenne doświadczenie.

KAROL KARPIERZ

Skialpinista. Zawodnik ma na swoim koncie wiele występów w zawodach narciarstwa wysokogórskiego na arenie polskiej oraz międzynarodowej. Medalista Mistrzostw Polski w Skialpiniźmie, zwycięzca zawodów o Puchar Połonin oraz zdobywca podium Pucharu Polski w skialpiniźmie. Uprawia ten sport od 2011 roku. Zaliczył występ na prestiżowych alpejskich czterodniowych zawodach Pierra Menta, które są uważane za najbardziej prestiżowe zawody w narciarstwie wysokogórskim. Reprezentował Polskę na Mistrzostwach Świata w Szwajcarii jako członek kadry narodowej, a także niejednokrotnie ukończył długi i wymagający Tatrzański wyścig Bokami Zapadnych Tatier na Słowacji. Wielokrotnie zajmował miejsca na podium w licznych zawodach w skialpiniźmie.

PAWEŁ KOSEK

Polski lekkoatleta specjalizujący się w biegach długodystansowych i ultramaratońskich. Reprezentant kraju na arenie międzynarodowej. Zwycięzca 42 PZU Orlen Maraton.

RAFAŁ AUGUSTYN

Polski lekkoatleta, chodziarz. Złoty medalista mistrzostw Polski seniorów w chodzie na 50 kilometrów (2010, 2014[1], 2015, 2016, 2017, 2019 i 2020). Uczestnik wielu Pucharów Świata, Pucharów Europy czy igrzyskach olimpijskich w Londynie oraz Pekinie.