K2

 

BRUBECK Oficjalnym Partnerem Technicznym
Narodowej Zimowej Wyprawy na K2 2017/2018!

 

Przed nami wielkie wyzwanie, które podejmuje zespół Polskiego Związku Alpinizmu - wyprawa w celu zdobycia po raz pierwszy w historii K2 w czasie zimy! Himalaiści spędzą w Karakorum niespełna trzy miesiące, a my będziemy im towarzyszyć w roli Oficjalnego Partnera Technicznego Narodowej Zimowej Wyprawy na K2 2017/2018. Śledźcie aktualności na stronach PZA oraz na Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 im. Artura Hajzera by dowiedzieć się więcej o samej wyprawie. Poniżej szczegóły naszego udziału w projekcie i dedykowana kolekcja!

 

Pierwszy z cyklu wywiadów z uczestnikami wyprawy - Krzysztof Wielicki o wierze w sukces ekspedycji:

 

 

Drugi z cyklu wywiadów z uczestnikami wyprawy - Rafał Fronia o znaczeniu i wadze doświadczenia podczas wyprawy:

 

 

Trzeci wywiad - Piotr Snopczyński, kierownik bazy, mówi o organizacji wsparcia technicznego i zapleczu logistycznym dla wspinaczy:

 

 

Wywiad czwarty - Marek Chmielarski, członek wyprawy, mówi o atmosferze w obozie bazowym i o tym, jak wygląda przebywanie na górze:

 

 

Piąty wywiad - Artur Małek, członek wyprawy, opowiada o swoich doświadczeniach walki z zimą w górach wysokich i nauce jaką odebrał od swoich alpinistycznych mistrzów:

 

 

Wspomnienia ze spotkania z ekipą wyprawy podczas narady organizacyjnej:

 

 

 

 

 

 

BRUBECK K2 SET

 

Jakiej bielizny termoaktywnej używa zespół walczący o zdobycie K2 zimą?

+ Himalaiści korzystają z kompletów z kolekcji THERMO, które świetnie sprawdzają się przy intensywnej pracy w obozie oraz przy transporcie całej karawany wyprawowej, czyli zajęciach które wymagają stałej aktywności fizycznej wyższego stopnia.

+ Komplety z kolekcji EXTREME WOOL pomagają utrzymać ciepło podczas ekstremalnie mroźnych nocy oraz podczas wspinaczki i aklimatyzacji na coraz wyższych wysokościach.

+ By zwiększyć funkcjonalność wełnianej bielizny i wspomóc efektywność transportu wilgoci wspinacze używają koszulek oraz bokserek Base Layer w technologii 3D

+ Zestaw uzupełniają: kominiarka z wełny merino oraz oparte na tym samym surowcu skarpety SNOW FORCE

 

 

 

 

 

KOLEKCJA BRUBECK®K2

 

Dedykowana Narodowej Zimowej Wyprawie na K2 kolekcja odzieży składa się z koszulek z długim i krótkim rękawem oraz akcesoriów wełnianych – komina i czapki. Produkty powstały z najszlachetniejszych naturalnych surowców: wełny z merynosów australijskich oraz Tencelu, przędzy pochodzenia drzewnego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolekcja dostępna w sklepie internetowym brubeck.pl
oraz w wybranych punktach detalicznych:
Zobacz Listę Sklepów >>