Jak się ubrać? Bieganie - Lato

 

Jedni z Was trenują intensywnie przez cały rok, inni rekreacyjnie i najczęściej w sezonie, ale wszyscy potrzebują podczas biegania takiego samego poczucia komfortu, by nie myśleć o wadach sprzętu i niedogodnościach w trakcie aktywności.

 

Proponujemy dwa niezawodne zestawy, które sprawdzą się zarówno na treningu w niezobowiązujących do większego wysiłku warunkach, jak i podczas najważniejszych startów, kiedy każdy chce dać z siebie wszystko, co wypracował podczas przygotowań.

 

 

ZESTAW 3D Run PRO

 

 

W warunkach letnich, kiedy słońce pali, a temperatura zaczyna naprawdę doskwierać najwłaściwszym wyborem będzie koszulka z kolekcji 3DPRO, której idealne dopasowanie do sylwetki wcale nie krępuje ruchów, a nawet wspomaga funkcje termoregulacyjne. Dzięki innowacyjnej budowie dzianiny, której konstrukcja została oparta na trójwymiarowym modelu siatki koszulka zapewnia jeszcze lepszą wentylację i transport nadmiaru wilgoci o zwiększonej powierzchni w stosunku do innych produktów termoaktywnych. Możemy liczyć na skuteczną ochronę przed przegrzaniem i efekt chłodzenia, ponieważ w strukturze koszulki powstaje dodatkowa przestrzeń wspomagająca lepszą cyrkulację powietrza, a transport wilgoci obniża temperaturę na powierzchni ciała.

Komplet z koszulką 3D RUN PRO stworzą spodenki RUNNING AIR, czyli lekka i bardzo komfortowa wersja wielofunkcyjnych, uniwersalnych spodenek do różnych aktywności. Dzięki wewnętrznym slipom z oddychającej dzianiny i świetnemu odprowadzaniu wilgoci będą niezastąpionym elementem biegowego stroju.

Pierwszy set uzupełnimy skarpetami COMPRESS, o zróżnicowanych strefach kompresji średniego stopnia, właściwego do biegania dłuższych dystansów lub odpoczynku. Skarpety kompresyjne zabezpieczą dodatkowo nasze nogi przed kontuzją stabilizując łydkę i chroniąc ścięgno Achillesa, nie będą przesuwały się na stopie, a dodatkowo pozytywnie wpłyną na krążenie, co przyspiesza regenerację. Jesteśmy gotowi – wystarczy wskoczyć w ulubione biegowe buty i ruszać przed siebie…. albo wybrać zestaw drugi!

 

ZESTAW RUNNING AIR

 

 

 

Dla lubiących luźniejszy krój i odzież nie przylegającą ściśle do ciała, a przy tym spełniającą swoje funkcje termoaktywne dobrym rozwiązaniem będzie zestaw składający się z uniwersalnej koszulki RUNNING AIR. Dzięki technologii Air Balance powierzchnię koszulki aż w 33% pokrywają specjalnie strefy wentylacyjne. Zostały wyprofilowane tak, by zminimalizować wzrost temperatury na ciele, wspomagają dodatkowo transfer wilgoci na zewnątrz od ciała.

Spodenki RUNNING AIR są lekkie i bardzo komfortowe podczas każdej biegowej aktywności. Wewnętrzne slipy z dzianiny w technologii 3DPRO transportują wilgoć na zewnątrz i świetnie wentylują.

Do uzupełnienia kompletu warto zaopatrzyć się w lekkie i funkcjonalne (anatomiczna konstrukcja odpowiadająca budowie stopy lewej i prawej, zapobieganie przed ściąganiem, właściwości antybakteryjne dzięki użyciu jonów srebra) skarpety biegowe RUNNING LIGHT.

 

 

 

NASZE ZESTAWY DO BIEGANIA POLECAJĄ:

 

 

 

 

                        

PATRYCJA BEREZNOWSKA         

                    

Mistrzyni Świata i rekordzistka świata w biegu 24-godzinnym oraz rekodzistka świata w biegu 48-godzinnym. Autorka najlepszego w historii czasu osiągniętego przez kobietę w legendarnym greckim Spartathlonie - biegu odbywającym się na trasie z Aten do Sparty. We wszystkich najważniejszych i rekordowych startach wybrała koszulki w technologii 3D PRO.