Skip to main content

Technologie i przędze funkcyjne

Marka Brubeck to zaawansowana technologia i autorskie rozwiązania

Innowacje w konstrukcji, składzie, sposobach łączenia przędz oraz najefektywniejsze rozwiązania technologiczne na każdym etapie powstawania, sprawiają, że odzież termoaktywna jest coraz doskonalsza. Wszystko po to, by chronić Twoje ciało.

3D TECHNOLOGY

Technologia przestrzennej budowy dzianiny w oparciu o model trójwymiarowej siatki. Konstrukcja zwiększa powierzchnię odbioru wilgoci oraz ułatwia cyrkulację powietrza wewnątrz struktury.

3D PRO TECHNOLOGY

Technologia przestrzennej budowy dzianiny w oparciu o ulepszony model trójwymiarowej siatki. Porowata, wzmocniona konstrukcja oraz modyfikowane sploty w miejscach o wzmożonej potliwości zwiększają powierzchnię odbioru wilgoci i wspomagają cyrkulację powietrza wewnątrz struktury.

FULCAT

Modyfikowane mikrowłókno poliestrowe o bardzo wysokim poziomie chłonności wilgoci. Funkcyjna, delikatna przędza jest wyjątkowo lekka i zwiewna, gwarantuje również żywe i trwałe kolory.

BTP COVERING SYSTEM

Technologia oplotu mikrowłókna polipropylenowego wokół elastanu. Gwarantuje utrzymanie założonych parametrów produktu, jednocześnie nie dopuszczając do kontaktu elastanu ze skórą.

SUPPLEX

Mieszanka bardzo miękkich i elastycznych mikrowłókien poliamidowych, zapewniających wysoki poziom przepuszczalności powietrza i pary wodnej. Przędza jest odporna na blaknięcie oraz mechacenie.

LA FONTE

Wkładki rowerowe wykonane z ultracienkiej pianki o wysokiej gęstości, opartej na strukturze otwartych komórek, amortyzują uderzenia i neutralizują wstrząsy. Wyprofilowane z uwzględnieniem szczegółów anatomicznych i różnic w budowie ciała w zależności od płci. Wspomagają transport wilgoci i szybko schną. Zapobiegają otarciom i podrażnieniom. Produkty BRUBECK zawierają damski model wkładki Stark oraz męski Titan.

BRUBECK AIRJET

Uszlachetniona przędza powstała z mikrowłókien elastanu i poliamidu sczepianych ze sobą za pomocą strumienia powietrza. Jej włókna wyróżniają się wyjątkową gładkością i wysoką odpornością na ścieranie. Zapewnia to niezmienne wymiary i trwałość produktu, mimo wieloletniego użytkowania oraz wielokrotnego prania. Przędza o zwiększonej elastyczności pozwala na lepsze dopasowanie produktu do ciała, co sprawia, że transport wilgoci jest efektywny.

Przędze funkcyjne

By otrzymać wyjątkowy produkt, trzeba sięgnąć po wyjątkowe składniki. BRUBECK wykorzystuje najlepsze surowce dostępne na rynku tekstylnym, opierając się na partnerskiej współpracy z dostawcami o światowej renomie, gwarantującymi najwyższą jakość oraz unikalną funkcjonalność przędz.

COTTON

Naturalne delikatne mikrowłókno bawełniane, o dużej zdolności absorpcji wilgoci oraz wysokim poziomie oddychalności.

MERINO WOOL

Naturalne mikrowłókno z najwyższej klasy wełny owiec merynosów, które chroni przed wyziębieniem i przegrzaniem. Charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem absorpcji wilgoci i oddychalności.

NILIT® INNERGY

Modyfikowane mikrowłókno poliamidowe wzbogacone o naturalny minerał, który zmienia energię cieplną ludzkiego ciała w głębokie promienie podczerwone.

NILIT® BREEZE

Modyfikowane mikrowłókno poliamidowe o właściwościach chłodzących oraz wydajnościowych funkcjach wentylacyjnych. Przędza jest miękka, elastyczna i chroni przed promieniowaniem UV.

NILIT® HEAT

To wyjątkowa przędza stworzona na bazie węgla kawowego, uzyskiwanego z łupin ziaren kawy, która posiada naturalne właściwości termoizolacyjne, gromadzi w sobie wydzielane ciepło i utrzymuje je nawet w niskich temperaturach. Przędza NILIT HEAT jest przyjazna dla środowiska- w produkcji wykorzystywany jest węgiel kawowy uzyskiwany z łupin ziaren kawy.

DOUBLE HEATING®

Double Heating Micro Fleece Technology System by Brubeck to innowacyjna technologia, polegająca na selektywnej, mechanicznej zmianie powierzchni dzianiny. W rezultacie otrzymujemy miękką i delikatną dzianinę miłą w dotyku. Technologia Double Heating poprawia dwukrotnie właściwości termoizolacyjne oraz komfort użytkowy.

AIR BALANCE ®

Technologia Air Balance to strefy wentylacyjne w postaci mikro otworków, w miejscach narażonych na przegrzanie i nadmierną potliwość. Innowacyjna technologia Air Balance wspomaga cyrkulację powietrza, zabezpieczając organizm przed przegrzaniem.

SOFT TOUCH ®

technologia Brubeck Soft Touch gwarantuje wyjątkowy komfort noszenia. Zabezpiecza przed kontaktem ciała z elastanem i zapewnia delikatność, miękkość i zmysłowość dotyku bielizny ze skórą.

Naciśnij Enter, aby wyszukać lub ESC, aby zamknąć