Jak się ubrać? Rower – Wiosna i lato

ZESTAW BICYCLE

Jazda na rowerze to pasjonująca dyscyplina sportu. Rower daje możliwość trenowania zarówno na świeżym powietrzu jak i na rowerach stacjonarnych lub trenażerach rowerowych w pomieszczeniach zamkniętych. Jazda na rowerze dzieli się też na kilka rodzajów. Można jeździć na rowerze szosowym, rowerze MTB lub rekreacyjnie na rowerach miejskich. Niezależnie od formy i rodzaju, który preferujesz, zawsze powinieneś być odpowiednio zabezpieczony  pod kątem odzieży termoaktywnej. Specjalistyczna odzież rowerowa marki Brubeck zabezpieczy Cię przed przegrzaniem i wychłodzeniem oraz ochroni odpowiednio, gdy planujesz trening przy zmieniających się warunkach atmosferycznych. Kompletny strój na rower powinien składać się z koszulki z długim rękawem na rower bądź bluzy rowerowej, legginsów z długą lub krótką nogawką, w zależności od warunków, koszulki termoaktywnej z krótkim rękawem oraz bielizny wyposażonej we wkładkę rowerową. Tak przygotowany, nie musisz się obawiać o warunki pogodowe. Bielizna termoaktywna rowerowa jest niczym druga skóra, która ma zapewnić optymalną temperaturę organizmu. W naszym asortymencie znajdziesz odzież funkcjonalną dla rowerzystów, która zapewni Ci komfort oraz ochronę na treningach czy zawodach rowerowych. Nasz asortyment, bogaty jest w produkty, które z łatwością dopasujesz do koloru swojego roweru, kasku rowerowego czy innych akcesoriów rowerowych.

Spodnie rowerowe z wkładką są doskonałym wyborem nawet na długie dystanse, dzięki zróżnicowanym strefom wentylacyjnym. O dopasowanie i utrzymywanie się w odpowiedniej pozycji na ciele zadbają odpowiednio wyprofilowane strefy RIB. Dwuwarstwowa dziania, która powstała w technologii bezszwowej zapewni także odpowiednią tzw. oddychalność, czyli nic innego jak odbiór wilgoci na wysokim poziomie i wentylację.

Świetnym uzupełnieniem kolarskiego stroju będzie wybór naszych akcesoriów, które powstały w technologii 3D PRO. Podczas dłuższej jazdy przydadzą się rękawki kolarskie, które ochronią przed chłodem przedramiona. W razie potrzeby możemy je zdjąć i kontynuować jazdę w wygodnym krótkim rękawku. Rękawki poza utrzymywaniem odpowiedniej temperatury pełnią również tą samą rolę, co koszulka 3D Bike PRO i odprowadzają nadmiar wilgoci na zewnątrz od powierzchni skóry.

Natomiast slipy 3D PRO z wkładką rowerową to alternatywa dla spodenek. Wkładki, które znajdują się w spodniach i spodenkach rowerowych BRUBECK produkuje renomowana włoska marka La Fonte, ich wyprofilowanie dostosowano do anatomicznej budowy ciała z uwzględnieniem różnic u kobiet i mężczyzn. Doskonale ochronią przed otarciami i bólem od kolarskiego siodełka, bardzo efektywnie neutralizują także wstrząsy, zapewniają przy tym pełen komfort dzięki właściwościom higieniczym – są antyalergiczne i chłoną wilgoć, dzięki czemu nie narażają na newralgicznego obszaru ciała na dyskomfort.