Buty minimalistyczne na siłownię i trening

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Obuwie idealne do obciążeń serwowanych naszemu organizmowi na siłowni to prawdziwy temat rzeka. Z jednej strony wydaje się, że takie buty nie będą zbytnio narażone na zniszczenie, ale z drugiej muszą momentami wytrzymać ogromne obciążenia, jakie serwujemy naszym stopom. To sprawia, że potrzebujemy bardzo lekkiego, minimalistycznego, ale też trwałego i dobrze wentylującego stopę modelu. Takie są nasze buty minimalistyczne na siłownię z wełną merynosa.

Buty minimalistyczne od Brubeck zapewniają funkcjonalność podczas treningu

Buty barefoot na siłownię odznaczają się niebywałą wręcz elastycznością – zarówno cholewki, jak i podeszwy, co sprawia, że momentami zapomnisz, że masz je na stopach (co ma niebagatelne znaczenie przy podnoszeniu ciężarów). Mało tego – możesz liczyć na to, że stopa nie zmęczy się zbyt szybko. Nasze buty minimalistyczne na siłownię wyposażone zostały bowiem w technologię Massage Effect, która przynosi im odrobinę ukojenia podczas wysiłku.

Niepowtarzalna wentylacja oraz wygoda w butach barefoot od Brubeck!

Nasze obuwie inspirowane naturą i naturalną mechaniką poruszania się człowieka mają jeszcze więcej zalet, w tym ponadprzeciętną wentylację (tu wielka zasługa wspomnianej wełny merino), więc zawilgocona skóra to przeszłość. Ponadto ergonomiczny kształt, świetnie dopasowujący się do stopy i doskonałe wypoziomowanie podeszwy sprawiają, że nasze buty barefoot na siłownię idealnie nadają się do tego typu stacjonarnego wysiłku.

Zobacz również: Majtki i bokserki na siłownię i trening | Staniki na siłownię i trening | Bezrękawniki na siłownię i trening | T-shirty na siłownię i trening | Longsleevy na siłownię i trening | Bluzy na siłownię i trening | Spodnie i legginsy na siłownię i trening | Akcesoria na siłownię i trening