Buty minimalistyczne do turystyki i trekkingu

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Trekking czy szeroko pojęta turystyka (na przykład dłuższe spacery podczas zwiedzania) nie są na tyle obciążające, by sięgać po specjalistyczne obuwie (np. górskie), ale jednocześnie niezbyt komfortowo czujemy się wtedy w zwykłych, „codziennych” butach. Brubeck doskonale o tym wie, dlatego stworzyliśmy buty minimalistyczne do trekkingu, którym niestraszne są nawet wielokilometrowe trasy, przemierzane w standardowych warunkach.

Świetne właściwości butów barefoot Brubeck wynikają z zastosowania odpowiednich materiałów!

Nasze buty barefoot do trekkingu to efekt długich badań i rozważań nad materiałami i surowcami, które będą zapewniały maksymalną wygodę i wentylację pracującej stopy. Ostatecznie postawiliśmy na dodatek wełny owiec merynosów – zwierząt żyjących w ekstremalnie zmieniających się temperaturach, w  związku z czym ich wełna – upraszczając nieco – grzeje zimą i chłodzi latem. Termoregulacja to główny atut wełny merino.

Buty minimalistyczne pozwalają idealnie czuć podłoże podczas trekkingu

Dlaczego jeszcze nasze minimalistyczne buty do trekkingu są tak wyjątkowe? Między innymi dzięki technologii Total Flex, która zapewnia ekstremalną elastyczność cholewki. Jeśli dołożyć do tego jeszcze idealne czucie podłoża, niezwykłą lekkość oraz wyrównanie poziomu palców i pięt (specjalna technologia Zero Drop) okazuje się, że nasze buty barefoot do trekkingu to absolutny must have – dzięki nim nawet po długiej wędrówce nie będziesz czuł, że masz je stopach, jednocześnie będąc w pełni chronionym przed nierównościami podłoża.