THERMO WOOL

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

🧡 Odkryj bieliznę termoaktywną Thermo Wool z wełną merino stworzoną przez himalaistę – Piotra Pustelnika! 🏔️Wybierz jakość i niezawodność, której zaufał sam mistrz górskich szczytów!

Doradca: Piotr Pustelnik 🏔️

Piotr Pustelnik, słynny polski himalaista i zdobywca Korony Himalajów i Karakorum, jest ambasadorem marki Brubeck. Jego doświadczenie w radzeniu sobie z ekstremalnymi warunkami było bezcenne w tworzeniu naszej odzieży termoaktywnej.

Wysokie standardy jakości 👌

Odzież z tej kategorii odpowiada najwyższym standardom jakościowym. Ubrania są solidne, trwałe i pewne. Ich krój, konsultowany z Piotrem Pustelnikiem, doskonale ochroni każdą część ciała przed wiatrem i niskimi temperaturami.

Właściwości termoaktywne Thermo Wool 🌡️

Najważniejsze w odzieży z kolekcji Thermo Wool, to jej właściwości termoaktywne. Dwuwarstwowa dzianina zapewnia komfort cieplny, a dobrze przylegający krój umożliwia skuteczne odprowadzanie wilgoci z pierwszej warstwy odzieży.

Dobrodziejstwo wełny merino 🐏

Wełna merino, z której korzystamy w naszych wyrobach, jest kolejnym atutem naszej odzieży. Jest doskonałym izolatorem, który pozwala na ochronę przed zimnem, jednocześnie odprowadzając ciepło i wilgoć z powierzchni skóry.

Lekka i elastyczna odzież 🏃‍♂️

Odzież Thermo Wool jest doskonałym towarzyszem wszelkich aktywności fizycznych. Ubrania są lekkie, elastyczne i nie krępują ruchów, dbają o nasz komfort termiczny i chronią zarówno przed wychłodzeniem, jak i przegrzaniem.

Dzianina stworzona z dodatkiem wełny z owiec merynosów, z której korzystamy w naszych wyrobach już od lat, to kolejny atut naszej odzieży. Dzianina ta jest doskonałym izolatorem, który nie jest całkowicie nieprzepuszczalny w obu kierunkach, dlatego jej zastosowanie w kolekcji Thermo Wool pozwala na ochronę przed zimnem, przy jednoczesnym odprowadzaniu ciepła i wilgoci z powierzchni skóry, co przeciwdziała przegrzaniu organizmu.