Kim jesteśmy

Marka BRUBECK to lider na rynku odzieży termoaktywnej w Polsce.

Umiejscowienie produkcji w Polsce, w mieście o historycznej tradycji tkactwa – Zduńskiej Woli, pozwala na kontrolę jakości produkcji od tworzenia przędzy do pakowania gotowych produktów.

W dzisiejszych czasach, kiedy firmy decydują się na wykonywanie większości  produkcji w odległych, azjatyckich krajach, możliwość 100% kontroli i elastycznego modyfikowania procesów na miejscu pozwala gwarantować najwyższą jakość produktów z logo BRUBECK.

Sprawna
dystrybucja

Istotnym elementem, budującym sukces firmy BRUBECK jest sprawnie działająca sieć  dystrybucji, dzięki której nasze produkty można znaleźć w sklepach w całej Polsce. Ponadto stale rozwijamy sieć międzynarodową – już w tej chwili nasze produkty można  kupić na terenie Europy.

PRODUKCJA NA
MIARĘ
XXI WIEKU

Od 2005 roku projektujemy i produkujemy funkcjonalną, termoaktywną odzież sportową i outdoorową,a także bawełnianą i wełnianą bieliznę bezszwową. W przypadku odzieży termoaktywnej, projektowanie to nie tylko opracowanie wzoru czy kroju wykonywanych części garderoby.

O funkcjonalności tej odzieży decyduje odpowiedni dobór przędz i zestawienie dzianin. Nasza fabryka, pracująca na najnowocześniejszych włoskich maszynach, produkuje ubrania na najwyższym światowym poziomie.

Stosujemy rozwiązania oparte na naukowych badaniach, doświadczeniu profesjonalnych sportowców i własnej, chronionej tajemnicą wiedzy o składzie i właściwościach użytych surowców i ich odpowiednim łączeniu.