Akcesoria

Wyświetlanie 1–16 z 25 wyników

Często poświęcamy bardzo dużo czasu na dobraniu odzieży termoaktywnej do swoich potrzeb, w zależności od aktywności którą uprawiamy. I nie ma w tym nic dziwnego, bo diabeł tkwi w szczegółach i najmniejszy błąd może wykluczyć nas z dalszej rywalizacji np. na maratonie czy wyścigu kolarskim. Ale czy tak samo jak w przypadku doboru bielizny funkcjonalnej, przykładamy się na uzupełnieniu naszego stroju o akcesoria?
Nie ważne czy biegamy, szusujemy na nartach po stoku czy po prostu spacerujemy, odpowiedni dobór bielizny technicznej, majtek czy skarpet ma ogromne znaczenie. Chcąc czerpać przyjemność z uprawiania sportu, potrzebujemy komfortu który da nam bielizna sportowa. Akcesoria firmy Brubeck to nie tylko bielizna biegowa, bielizna narciarska czy skarpety do trekkingu. W swojej sprzedaży posiadamy również czapki treningowe lub z wełny merino, rękawiczki, opaski do biegania, szeroką gamę majtek funkcjonalnych oraz koszulki typu Base Layer. Dlaczego tak ważne jest odpowiednie dopasowanie i wybór sportowej bielizny termoaktywnej? Na rynku można znaleźć ogromny wybór akcesoriów. Czym więc wyróżnia się firma Brubeck spośród nich? Cała odzież termoaktywna w oparciu o nowoczesne technologie, w tym akcesoria są wykonane w dwuwarstwowej i bezszwowej technologii dzianiny. Dzięki temu, że mamy jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie tworzymy ubrania termoaktywne, które skutecznie ochronią nas przed zimnem, zapobiegną przegrzaniu i sprawnie odprowadzą wilgoć od skóry. To są trzy najważniejsze cechy odzieży funkcjonalnej. Dopełnieniem jest to, że włókna użyte w produkcji nie uczulają oraz posiadają cechy antybakteryjne i antystatyczne. W naszym asortymencie znajdują się akcesoria do biegania, sportów zimowych, trekkingu, urban outdoor, akcesoria rowerowe czy do gry w piłkę nożną.
Wniosek nasuwa się tylko jeden: akcesoria są tak samo ważne jak koszulka termoaktywna czy bielizna termiczna. Wszystko to, tworzy jednolitą całość, która może stać się kluczem do naszego sukcesu.